Medaile a další úspěchy BKG

2018

2.4.2018 – Masaryk Run
Karla Podešvová 2. místo v ženách nad 40 let
Hynek Vyplel 1. místo na 400 m
Robin Lipner 3. místo na 1500 m
Sára Lipnerová 3. místo na 400 m

12.-13.5.2018 – Rollo liga Velké Poříčí
Blanka Bucňáková – časovka do vrchu 3.místo v kategorii
Karla Podešvová –  dlouhý závod 1. místo v kategorii ženy masters, 13.5.2018 časovka do vrchu 1. místo v kategorii ženy masters
Jan Veselý – hobby závod muži 2. místo

26.-27.5.2018 – Rollo liga a EuroCup Račice
Karla Podešvová – kritérium 2. místo v kategorii ženy masters
Karla Podešvová – dlouhý závod 27.5.2018, 2. místo v kategorii ženy masters
Veronika Pytelová – kritérium 3. místo v kategorii ženy masters

16.6.2018 – ČKP 4. kolo Louny
Karla Podešvová – 1. místo v kategorii ženy masters (2. místo celkem v ženách)

24.6.2018 – Rollo liga a MČR v koloběhu Plzeň
Karla Podešvová – dlouhý závod, 3. místo v kategorii ženy masters

25.8.2018 – Rollo liga Petrovice (Moravský Krumlov)
Karla Podešvová – 21 km dlouhý závod, 3. místo v kategorii masters

25.8.2018 – KolobkOVA 25
Laďa Mandelík – 25 km, 3. místo v kategorii muži

15.9.2018 – Blanenská desítka
Karla Podešvová – 10 km, 2. místo v kategorii ženy B
Kryštof Lipner – 1500 m, 1. místo
Robin Lipner – 1500 m, 3. místo

29.-30.9.2018 – Rollo liga Ostrava & Frýdek-Místek
Karla Podešvová – kritérium Ostrava sobota, 2. místo
Karla Podešvová – dlouhý závod Olešná neděle, 1. místo
Daniela Raková – 2,2 km, 3. místo hobby děti

16.9.2018 – B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton
Ladislav Mandelík – 21 km, 1. místo, kat. seniors
Vlastimil Pytela – 21 km, 3. místo, kat. masters
Karla Podešvová – 21 km, 2. místo, kat. masters
Blanka Bucňáková – 21 km, 2. místo, kat. seniors
Karla Podešvová – 10 km, 1. místo, kat. masters
Jakub Navrátil – 10 km, 2. místo, kat. seniors
doplnit děti

28.10.2018 – Porubský 1/4 Maraton – Koloběžka Poruba
Bolek Žemlík – 5 km, 3. místo
Jan Ondruška – 1,6 km, 1. místo

2017

17.9.2017 – B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton
Ladislav Mandelík 1. místo v mužích na 10 km
Blanka Bucňáková 3. místo v ženách na 21 km
Bára Nováková 3. místo v ženách na 10 km
Pavel Remeš 3. místo v mužích na 10 km
Kryštof Lipner, Robin Lipner, Hynek Vyplel – 1., 2., 3. místo děti na 3 kola

Ostravské Dupačky
Ladislav Mandelík 1. místo v mužích na 10 km
Jakub Navrátil 3. místo v mužích na 25 km

Blanenská desítka
Blanka Bucňáková 2. místo v ženách
Karla Podešvová 2. místo v ženách nad 40 let

Rollo liga Velké Poříčí
Blanka Bucňáková 1. místo v ženách – časovka do vrchu

Masaryk run
Blanka Bucňáková 3. místo v ženách

2016

Blanenská desítka
Blanka Bucňáková 3. místo v ženách

Zakus Velodrom! (předchůdce B21)celkové výsledky
Ladislav Mandelík 1. místo v mužích na 25 oválů
Pavel Remeš 3. místo v mužích na 25 oválů
Miroslav Janík 1. místo v mužích na 13 oválů
Helena Vyplelová 2. místo v ženách na 13 oválů
Hynek Vyplel 2. místo v juniorech na 3 ovály

2015

Závod koloběžek na Janově hradě (v rámci Festivalu Cyklospecialit)
Petr Mejsnar 1. místo
Ladislav Mandelík 2. místo